Міжнародна діяльність Спілки

 

      ГС «УТГК.» активно  розвиває  свою міжнародну  діяльність.  Налагоджені, підтримуються і розширяються  ділові  контакти  із  закордонними  громадськими організаціями, спілками, науковими і виробничими закладами,  асоціаціями,  комісіями,  редакційними  колегіями фахових  журналів  у   Німеччині,  Польщі,  Чехії, Словаччині,  Бєларусі,  Молдові,  Латвії,  Нідерландах, Австрії, США, Ізраїлі, Вірменії, Росії, Канаді, Франції, Японії, Латвії, Китаї, Австралії та інших країнах. Спілка регулярно отримує тематичні закордонні журнали FIG “GIM” і “Geoiformatika” (Нідерланди), “Geodeta” і “Przeglad Geodezyiny” (Польща), “Геодезия  и  картография”  і “Геопрофи” , “Zeitschrift fur Vermessungswesen” (Німеччина), “Geodeticki i kartografi ecki obzor” (Чехія) GeoConnexion та інші.

      Спілка є членом FIG – International Federation of Surveyors, головної світової міжнародної організації, яка об єднує майже всі країни світу. На  сайті FIG є інформація про діяльність нашої Спілки. Представники «УТГК.» входять у комісії FIG та запрошуються і приймають участь в їх діяльності та виборах президента FIG.

          Укладено міжнародні угоди про співпрацю між «УТГК.»  і товариствами  Польщі,  Чехії,  Словаччини, Молдови, ведуться переговори з товариствами Туреччини та Албанії.

     Розвиток міжнародної діяльності особливо пов’язаний в щорічній участі членів Спілки в роботі конгресів INTERGEO. Конгрес надав змогу налагодити міжнародні зв язки з німецькими партнерами з Університету прикладних наук Нойбрандербурга та компанією GMT HEGER та іншими, що слугувало значним та суттєвим розвитком сучасної науки та виробництва в Україні.

     У 2017 році у м.Потсдам (Німеччина) відбулось засідання Генеральної асамблеї Європейської ассоціації геодезистів (CLGE) на якому Громадська спілка “Українське товариство геодезії і картографії.” стала повноправним членом і представником України в Європейській ассоціації геодезистів (CLGE).

     У 2019 році польська спільнота відмічає 100 річчя Stowarzyszenia Geodetiw Polskich, члени спілки запрошені до участі в святкуванні цього заходу в Польщі.

    В робочому форматі члени нашої спілки приймали участь в міжнародному засіданні по напрямку Україна – ЄС, що відбувся в Українському домі в м.Києві.

        Представники ГС брали участь у публічних дискусіях з 107-м мером Нью –Йорку, одним з найефективнышим керівників сучасної амерекансткої історії-Рудольфом Джуліані та 68-м Державним секретарем США 2013-2017 Джоном Керрі.   Члени ГС являються постійними учасниками міроприємств , які щорічно в м. Києві проводяться швейцарською компанією Leica Geosystems AG корпорації Hexagon AB, компанією TVIS лідера на ринку супутникових знімків за участю  світових лідерів Smart Drones, Hewlett Packard, CHCNAV, AIRBUS, EuropeanSpace Imaging, Geosys, Phase One, FlyTech та багатьох інших.

     Плідні ділові та дружні стосунки з міжнародними організаціями дають змогу спілці сприяти розвитку однієї з головних галузі в Україні.